HexaVirus

HexaVirus (SP) 1.1

Zorganizuj totalną epidemię

Zalety

  • Oryginalna i wciągająca

Wady

  • Brak opcji

Bardzo dobry
8
HexaVirus to oryginalna gra logiczna polegająca na zarażaniu wirusem wszystkich komórek na ekranie. Zmieniając kolor wirusa należy przyspieszyć jego rozprzestrzenianie się.

Na ekranie HexaVirus dostępna jest kolonia różnokolorowych komórek. Zaczajony w lewym dolnym rogu wirus rozpoczyna atak. Musisz mu w tym pomóc. Wirus zaraża komórki tego samego co on koloru. Należy zmieniać kolor wirusa w taki sposób, by przy każdym kroku zarazić jak największą ilość zdrowych komórek. Na całe zadanie przewidziano 30 kroków.

Zasady gry są niezwykle proste lecz genialne zarazem. Trudno jest zaplanować totalne zarażenie tak aby zmieścić się w 30 ruchach. Gra szybko uzależnia, kolejne porażki stymulują do kolejnej konfrontacji z tą "prymitywną przecież grą". Szata graficzna jest sympatyczna choć nie rzuca na kolana. Nie ma dźwięków ani żadnych opcji. Jednak HexaVirus to wspaniała zabawa.

HexaVirus to gra, która powinna wejść do kanonu gier logicznych. Bardzo proste zasady i wciągająca rozgrywka dostarczą gimnastyki umysłowej na wiele godzin.

Najczęściej pobierane Logiczne na windowsmobile

Więcej
HexaVirus

Download

HexaVirus (SP) 1.1

Opinie użytkowników o HexaVirus